
Кульова опора передня Raiso (Швеція) Audi 90 (B3), Ауді 90 Б3 87-91 #RL-823365A UAAAPLS1
- В наявності
- Код: RL823365A
353 ₴
307 ₴
-13%
+380 (98) 118-02-93
- +380 (98) 118-02-93
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кульова опора передня від Raiso - надійний і якісний продукт для вашого автомобіля Audi 90 (B3). Виготовлена з високоякісних матеріалів шведського виробництва, вона забезпечить відмінну стабільність і комфорт при керуванні автомобілем.
Ця кульова опора підходить для автомобілів Audi 80 B2, Audi 90 B2, Audi Coupe B2, VW Passat B1, VW Passat B2, VW Passat B2 Variant, VW Passat B2 седан та VW Santana. Завдяки своєму високому стандарту якості, вона гарантує надійну роботу і довгий термін служби.
Не варто відкладати заміну зношених частин вашого автомобіля - кульова опора передня від Raiso допоможе вам у цьому. Обирайте надійність і якість шведського виробництва для вашого авто - обирайте кульову опору від Raiso!

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка | Модель | Специфікація |
| AUDI | 80 B2 седан (811, 813, 814, 819, 853) | 1.3 седан 1978 - 1986 |
| AUDI | 80 B2 седан (811, 813, 814, 819, 853) | 1.6 GLE седан 1978 - 1982 |
| AUDI | 80 B2 седан (811, 813, 814, 819, 853) | 1.8 седан 1986 - 1986 |
| AUDI | 80 B2 седан (811, 813, 814, 819, 853) | 1.8 GTE седан 1984 - 1986 |
| AUDI | 80 B2 седан (811, 813, 814, 819, 853) | 1.6 D седан 1980 - 1986 |
| AUDI | 90 B2 (813, 814, 853) | 2.0 седан 1984 - 1987 |
| AUDI | 90 B2 (813, 814, 853) | 1.6 купе 1980 - 1981 |
| AUDI | COUPE B2 (81, 855, 856) | 1.8 GT купе 1982 - 1988 |
| AUDI | COUPE B2 (81, 855, 856) | 1.9 купе 1980 - 1983 |
| AUDI | COUPE B2 (81, 855, 856) | 2.1 GT купе 1982 - 1987 |
| AUDI | COUPE B2 (81, 855, 856) | 2.3 купе 1986 - 1987 |
| VW | PASSAT B1 (32) | 1.3 Хетчбек 1973 - 1978 |
| VW | PASSAT B1 (32) | 1.6 Хетчбек 1975 - 1980 |
| VW | PASSAT B1 Variant (33) | 1.3 универсал 1973 - 1978 |
| VW | PASSAT B1 Variant (33) | 1.5 универсал 1973 - 1975 |
| VW | PASSAT B1 Variant (33) | 1.6 i универсал 1978 - 1980 |
| VW | PASSAT B1 Variant (33) | 1.3 Хетчбек 1980 - 1983 |
| VW | PASSAT B2 (32B) | 1.6 Хетчбек 1986 - 1988 |
| VW | PASSAT B2 (32B) | 1.6 Хетчбек 1980 - 1988 |
| VW | PASSAT B2 (32B) | 1.8 Хетчбек 1983 - 1988 |
| VW | PASSAT B2 (32B) | 2.0 Хетчбек 1983 - 1988 |
| VW | PASSAT B2 (32B) | 1.6 D Хетчбек 1980 - 1988 |
| VW | PASSAT B2 Variant (33B) | 1.3 универсал 1980 - 1986 |
| VW | PASSAT B2 Variant (33B) | 1.6 универсал 1986 - 1988 |
| VW | PASSAT B2 Variant (33B) | 1.6 универсал 1983 - 1988 |
| VW | PASSAT B2 Variant (33B) | 1.8 Syncro универсал 1986 - 1988 |
| VW | PASSAT B2 Variant (33B) | 2.0 универсал 1983 - 1988 |
| VW | PASSAT B2 Variant (33B) | 1.6 D универсал 1980 - 1988 |
| VW | PASSAT B2 седан (32B) | 1.6 седан 1985 - 1988 |
| VW | PASSAT B2 седан (32B) | 1.8 седан 1985 - 1988 |
| VW | PASSAT B2 седан (32B) | 1.3 седан 1981 - 1983 |
| VW | SANTANA (32B) | 1.6 седан 1981 - 1984 |
| VW | SANTANA (32B) | 2.0 седан 1983 - 1984 |
| VW | SANTANA (32B) |

АРТИКУЛИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AUDI | 321413025B | AUDI | 823407365E |
| FEBI BILSTEIN | 02244 | SWAG | 32780002 |
| VW | 823407365E |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | RL-823365A |
| Виробник | Raiso |
| Рік випуску автомобіля | 1987 |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | 090, Variant, Passat |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Швеція |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Audi |
| Мoдель | 90 |
| Серія | 90 (89, 89Q, 8A, B3) 1987-1991 |
| Сумісність | Audi 90 (89 89Q 8A B3) 1987-1991 |
- Ціна: 307 ₴
