
Тяга стабілізатора передня Raiso (Швеція) Volkswagen Caddy 2, Фольксваген Кадді 2 95-04 #RL-604315W UAQUIWC1
- В наявності
- Код: RL604315W
276 ₴
240 ₴
- +380 (98) 118-02-93
Тяга стабілізатора передня Raiso - надійний і якісний продукт від виробника з Швеції. Ця деталь призначена для автомобілів Volkswagen Caddy 2, зробивши його стабільнішим на дорозі. Застосування цієї тяги стабілізатора також можливе для автомобілів Seat Cordoba, Seat Ibiza, Seat Toledo, Seat Inca, VW Polo та інших моделей.
Тяга стабілізатора передня Raiso відмінно справляється зі своєю функцією, забезпечуючи відмінну стабільність автомобіля на дорозі. Виготовлена з високоякісних матеріалів, вона довговічна і надійна. Заміна цієї деталі допоможе покращити керованість автомобіля, зменшити шум та вібрацію під час руху.
Не варто відкладати заміну тяги стабілізатора передня Raiso, якщо ви відчуваєте вібрацію або нестабільність автомобіля на дорозі. Ви можете придбати цей товар за вигідною ціною на нашому сайті автозапчастин. Він легко встановлюється і відмінно підійде для вашого авто, допомагаючи забезпечити безпеку та комфорт під час поїздок.

| Марка | Модель | Специфікація |
| SEAT | CORDOBA (6K1, 6K2) | 1.4 16V седан 2000 - 2002 |
| SEAT | CORDOBA (6K1, 6K2) | 1.6 i седан 1996 - 2002 |
| SEAT | CORDOBA (6K1, 6K2) | 2.0 i седан 1993 - 1999 |
| SEAT | CORDOBA (6K1, 6K2) | 1.9 SDI седан 1996 - 1999 |
| SEAT | CORDOBA (6K1, 6K2) | 1.9 TD седан 1993 - 1996 |
| SEAT | CORDOBA (6K1, 6K2) | 1.4 i универсал 1996 - 2002 |
| SEAT | CORDOBA Vario (6K5) | 1.6 i универсал 1996 - 2002 |
| SEAT | CORDOBA Vario (6K5) | 1.9 TDI универсал 1996 - 2002 |
| SEAT | IBIZA II (6K1) | 1.0 Хетчбек 1993 - 1996 |
| SEAT | IBIZA II (6K1) | 1.4 16V Хетчбек 2000 - 2002 |
| SEAT | IBIZA II (6K1) | 1.6 i Хетчбек 1993 - 2002 |
| SEAT | IBIZA II (6K1) | 1.8 T 20V Cupra Хетчбек 2000 - 2002 |
| SEAT | IBIZA II (6K1) | 1.9 D Хетчбек 1993 - 1999 |
| SEAT | IBIZA II (6K1) | 1.9 TD Хетчбек 1993 - 1996 |
| SEAT | IBIZA II (6K1) | 1.6 i Хетчбек 1996 - 1999 |
| SEAT | TOLEDO I (1L2) | 2.0 i 16V Хетчбек 1993 - 1999 |
| SEAT | TOLEDO I (1L2) | 1.9 TD Хетчбек 1991 - 1999 |
| SEAT | TOLEDO I (1L2) | 1.4 16V Фургон/универсал 2000 - 2003 |
| SEAT | INCA (6K9) | 1.4 вен 1995 - 2003 |
| VW | CADDY II вен (9K9B) | 1.6 вен 1997 - 2000 |
| VW | CADDY II вен (9K9B) | 1.9 TDI вен 1996 - 2004 |
| VW | POLO III CLASSIC (6V2) | 75 1.4 16V седан 1999 - 2001 |
| VW | POLO III CLASSIC (6V2) | 75 1.6 седан 1995 - 2001 |
| VW | POLO III CLASSIC (6V2) | 64 1.9 SDI седан 1995 - 1999 |
| VW | POLO III CLASSIC (6V2) | 110 1.9 TDI седан 1998 - 2002 |
| VW | POLO Variant (6V5) | 1.4 16V универсал 1999 - 2001 |
| VW | POLO Variant (6V5) | 1.8 универсал 1997 - 2001 |
| VW | POLO Variant (6V5) | 1.9 SDI универсал 1999 - 2001 |
| VW | POLO Variant (6V5) | 60 1.4 Автофургон / микроавтобус 1995 - 2004 |
| VW | CADDY II Автофургон / микроавтобус (9K9A) | 75 1.6 Автофургон / микроавтобус 1995 - 2000 |
| VW | CADDY II Автофургон / микроавтобус (9K9A) | 1.9 TDI Автофургон / микроавтобус 1996 - 2004 |

| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| FEBI BILSTEIN | 27982 | FEBI BILSTEIN | 27984 |
| SEAT | 6K0411315 | SWAG | 30927982 |
| SWAG | 30927984 | VW | 6K0411315 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RL-604315W |
| Виробник | Raiso |
| Рік випуску автомобіля | 1995 |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Caddy |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Швеція |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Volkswagen |
| Мoдель | Caddy |
| Серія | CADDY II (9K9B, 9K9A, 9U7) 1995-2004 |
| Сумісність | Volkswagen CADDY II (9K9B 9K9A 9U7) 1995-2004 |
- Ціна: 240 ₴
